Opinia o portalu Pyszne.pl

Byliście kiedyś na stronie Pyszne.pl?

Wszyscy, którzy nie mieli przyjemności się tam znaleźć przybliżę specyfikę tej strony.

Oto co ukazuje się naszym oczom zaraz po wpisaniu adresu www.pyszne.pl


Pyszne.pl to strona, na której z dowolnego miejsca możesz zamówić jedzenie dla siebie, wystarczy, że wpiszesz miejsce swojego zamieszkania. Tu mam na myśli miejscowość oraz ulicę i od razu możesz zobaczyć jakie restauracje dostarczą Ci posiłek.

Proste prawda?

Zazwyczaj tych restauracji jest kilka. Następnie „wchodzisz” do menu i wybierasz to na co masz ochotę.


Cała procedura jest naprawdę bardzo prosta. Ci wszyscy, którzy robią często zakupy przez Internet wiedzą o czym piszę. Dla amatorów mam dobrą wiadomość, iż pomylić się czy zrobić „coś nie tak” nie ma możliwości. Jednak gdy mamy jakieś trudności w każdej chwili można wejść na czat i zadać pytanie.

Cała procedura zamówienia zajmuje nie więcej niż 5 minut. A potem pozostaje nam tylko czekać na dostawę.

Bardzo fajną sprawą jest fakt, że możemy również sprawdzić, o której dana restauracja rozpoczyna swoją pracę. Przy nazwie każdej z nich na czerwono jest zaznaczone za ile dane miejsce będzie otworzone.

Gdy nie znamy jakiejś restauracji możemy poczytać o niej opinie, wystawiane przez innych konsumentów. Mnie osobiście takie informacje bardzo się przydają.

Klikając na zielony banknocik – ikonkę przy restauracji można zobaczyć jaka forma płatności jest akceptowana w danej restauracji.

Sama strona jest bardzo kolorowa i apetyczna. Od razu zachęca do zostania na niej chwilkę dłużej. Wszystko jest czytelne i dobrze opisane.

My zamówiliśmy w Restauracji American Pizza, pizzę Diablo. Była naprawdę ostra, pokrojona na prostokąty, co było bardzo poręczne przy jedzeniu. Ale przede wszystkim była smaczna. Po złożeniu zamówienia pokazuje się czas oczekiwania na dostawę. Wszystko jest naprawdę dopracowane w każdym calu.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Naprawdę polecam!Dodaj komentarz