Sylwester z dziećmi

Jeżeli jesteś domatorem i lubisz zacisze swojego mieszkania i do tego nie masz ochoty na zabawę Sylwestrową, a poza tym masz dzieci, których nie można zostawić bez opieki. To zamiast nudzić się przed telewizorem tego wieczora przenieś się w dziecięcą krainę marzeń! Twoje dzieci oszaleją z radości, a Ty przypomnisz sobie jak to było 20, 30, 40 lat temu.. Trzeba włożyć trochę pracy w przygotowanie atrakcji, ale uśmiech dzieci z pewnością to wynagrodzi!
Menu:
Nie trać energii na przygotowanie pracochłonnej kolacji, przy której maluchy będą marudzić, przygotuj wcześniej „coś, co tygryski lubią najbardziej. Wiadomo nie od dziś, że parówki plus frytki to jest to co dzieciaki uwielbiają, nie można zapomnieć również o kanapkach, oto kilka propozycji fantazyjnych kanapek:
I coś na słodko

Nastrój:
Ze względów bezpieczeństwa zrezygnuj ze świec – chyba, że zapalisz je tylko do… „mrocznej kolacji z duchami”. Kup kolorowe balony i serpentyny, pamiętaj o ulubionych piosenkach przy których będziecie tańczyć razem z dziećmi, przygotuj też kilka bajek, które na dłużej zainteresują dzieciaki – w tym czasie będziecie mogli odpocząć! Z pewnością wielką atrakcją byłyby przebieranki, kilka dni wcześniej trzeba przygotować stroje – także dla rodziców! To naprawdę nie jest kosztowne, potrzebna jest tylko wyobraźnia i… szafa z ubraniami!

Dodaj komentarz