Pizza Dominium w Dąbrowie Górniczej

źródło:www.pizzadominium.pl

Wchodząc do restauracji „Dominium” myślałam, że jest to kolejna „sieciówka” typu szybko, bez klimatu, tłusto. Ale zanim podano mi potrawę, spotkałam się z miłą niespodzianką w postaci wystroju i klimatu panującego wewnątrz. Przyćmione światło, małe świeczuszki na stole, kolorystyka zapraszająca by usiąść i odpocząć. Miejsce zarówno na randkę jak i na spotkanie z przyjaciółmi. Mimo iż na zewnątrz znajduje się wysyp sklepów, będąc już w restauracji odcinamy się od chaosu panującego za ścianą.

Obsługa to kolejny plus przemawiający na korzyść restauracji „Dominium”. Miła, uśmiechnięta, sprawna.

W menu można znaleźć rarytasy na każde podniebienie. Od pizzy z różnymi dodatkami, pasty poprzez przekąski, zupy kończąc na daniach głównych. Ceny dopasowane do każdego portfela od 9,90 wzwyż. W zależności od tego co chcemy zjeść i w jakich ilościach.

Ja osobiście skusiłam się na pizze mexicana, proponuję kupić coś do picia bo jest ostra:) Spróbowałam również bruschettę tri colore, smaczne ale oczekiwałam wszystko na jednej bagietce, natomiast trzy warstwy składników są nakładane na trzech różnych kawałkach bagietki. Jak dla mnie to urozmaicenie niekoniecznie przedkłada się nad smak. Zachwyciło mnie natomiast buritos (syte i pyszne!) jak i kawa frapuccino z lodami i bitą śmietaną. Zajadając się tym deserem nawet przez myśl nie przeszło mi liczenie kalorii. Z całą pewnością polecam to miejsce.

Ciekawostką ode mnie będzie fakt, że studenci WSB w Dąbrowie Górniczej mają upust na wszystkie pizze 40%. Zachęcająco tym bardziej:)


JEDZENIE: ***** ( 1-5 )

CZAS OBSŁUGI: 10-15 MIN

JAKOŚĆ OBSŁUGI: ***** ( 1-5 )

WYSTRÓJ: ***** ( 1-5 )

DOJAZD: TRAMWAJ, AUTOBUS, SAMOCHÓD

STRONA INTERNETOWA: www.pizzadominium.pl

CENA : UMIARKOWANA

 

Pizzeria Dominium

Dąbrowa Górnicza
C.H. Pogoria

ul. Jana III Sobieskiego 6

tel. (32) 790 69 69

Dodaj komentarz