Picolo-Mondo w Będzinie

Z uwagi na to, że lubię kuchnię włoską na pierwszy plan w ocenie restauracji biorę pod uwagę pizzerie. Cóż o ile wnętrze w poprzedniej pizzerii „Dominium” mnie urzekło o tyle w „Picolo-Mondo” nie. Wewnątrz nie znajduję dla siebie miejsca na relaks i spokojne spożycie posiłku. Brak mi klimatu. Loże ze stołami są podzielone na boksy, na środku lokalu znajdują się małe stoliki, co dla mnie jako gościa jest nieporęczne. Napotykam spojrzenia innych klientów co nie daje w żaden sposób możliwości prywatności. Niewygodne jest to umiejscowienie również z uwagi na wchodzące osoby z zewnątrz, które wręcz ocierają się o stolik. Kolejnym minusem niestety jest słaba wentylacja. Co dla mnie – osoby nie palącej jest uciążliwe, gdy przy posiłku muszę wdychać opary papierosów i przesiąknięta nimi wracam do domu.

W lato na zewnątrz wystawiane są stoliki co jest jakże świetnym pomysłem, ponieważ o ile wystrój wewnątrz nie jest dla mnie przekonujący to o tyle na zewnątrz jest miło posiedzieć wśród zieleni.

Jeżeli te niedogodności nam nie przeszkadzają możemy spokojnie zamówić posiłek. I tu polecam z ręką na sercu każdą pizze wyrobu „Picolo-Mondo” bo są po prostu wyśmienite. Kruche ciasto, świeże składniki i idealnie dopasowane przyprawy. Również wyborna jest lazania.

Obsługa miła.

Kolejnym plusem jest możliwość zamówienia przez telefon, co jest zapewne udogodnieniem dla wielu z Nas. Trzeba jednak wziąć poprawkę na czas oczekiwania dostawy. Z uwagi na znakomite wypieki, ilość zamówień jest zwiększona co przedkłada się na czas oczekiwania. Mimo to warto poczekać. Ceny wahają się od 20 zl w zwyż.


JEDZENIE: ***** ( 1-5 )

CZAS OBSŁUGI: 10-15 MIN

JAKOŚĆ OBSŁUGI: *** ( 1-5 )

WYSTRÓJ: * ( 1-5 )

DOJAZD: TRAMWAJ, AUTOBUS, SAMOCHÓD

STRONA INTERNETOWA: BRAK

CENA : UMIARKOWANA

Pizzeria Picolo-Mondo

Będzin

ul.Władysława Kniewskiego 5,

tel. (032) 761 33 11‎

Dodaj komentarz