Opinia o produktach Jamar

Dziś przedstawiam Wam produkty Jamar. Na pierwszy rzut idzie marmolada do ciast i wypieków. Ja użyłam jej do naleśników. Konsystencja bardzo zbita, wyczuwałam drobne grudki. Zapewne w połączeniu z wypiekiem wrażenie grudek nie jest drażniące. Dla mnie produkt średnio przydatny bo piekę mało ale dla osób, które kochają ciasta będzie pomocny.

Natomiast mieszanka warzywna jest po prostu super. W skład wchodzi marchew, kukurydza oraz groszek. Warzywa w delikatnej zalewie, wyczuwalny słodki posmak. Bardzo przydatna do wszelkich sałatek, u mnie sałatka jarzynowa. Myślę, że bardzo dobrze wpasuje się również w gulasze bądź zupy. Na pewno wrócę do tego produktu.

 

 

W mojej kuchni sprawdził się idealnie również ketchup. Konsystencja lekko płynna, smak wyśmienity, dobrze pomidorowy i pikantny. Nadaje się zarówno na kanapki jak i sos do potraw. Zaskoczył mnie pozytywnie smakiem. Poniżej prezentuję go w połączeniu z leczem. Dzięki niemu uzyskałam ciekawy smak. Polecam ten produkt.

Kolejną i ostatnią rzeczą, którą miałam przyjemność degustować jest mieszanka konserwowej kukurydzy i groszku. Co można o tym produkcie napisać? Dobre połączenie dwóch składników, które w większości dodaję do sałatek. Jak i również do galarety z kurczaka. Poręczne opakowanie. Produkt do polecenia.

I proszę bardzo, jest i przepis. Kto lubi sałatki z porem, bierze się do krojenia:)

Dodaj komentarz