Opinia o produkcie – deski firmy Emako.pl

Dziś prezentuję Wam deski firmy Emako.pl. Przyznam szczerze, że już od dawna „polowałam” na te deski 🙂 To naprawdę rewelacyjna sprawa, mieć deski w jednym miejscu, każdą przypisaną odpowiednio do grupy żywnościowej. Nic nie przechodzi zapacham. Do tego są w pięknych barwach, jednych z moich ulubionych.

 

Deski są podzielone odpowiednio na:

1) zieloną – warzywa i owoce,

2) niebieską – mięso i wędliny,

3) białą – do potraw gotowanych (w moim przypadku przypisałam ją do pieczywa),

4) fioletową – ryby,

W mojej kuchni najczęściej były używane deski do warzyw i owoców oraz do mięsa i wędlin. Przydały się jednak wszystkie 🙂

 

Deski są bardzo praktyczne. Zmęczona już byłam myciem deski za każdym razem, kiedy chciałam jednocześnie kroić dwie lub trzy rzeczy do danego dania. A wiadomo, że dań takich jest cała gama. Do tego bardzo poręczny stojak, w kolorze srebnym. Można go ustawić w dowolnym miejscu, jest to produkt bardzo dekoracyjny.

Jeżeli chodzi o mycie desek to mogę szczerze Wam napisać, że myją się idealnie, zarówno w zmywarce jak i pod bieżącą wodą. Zazwyczaj stosowałam sposób drugi, gdyż wystarczyło jednym ruchem umyć daną deskę.

Jedynym mankamentem desek jest to, że po ponad miesięcznym używaniu, na deskach powstają  widoczne rysy.

Nie ukrywam, że plastikowe deski maja to do siebie, że lubią być „prysowane”.

Mimo tego uszczerbku na produkcie, napewno poleciłabym deski ze stojakiem. Są wygodne w użyciu, praktyczne i napewno świetnie się prezentują. Do tego widoczne indeksy na każdej desce ułatwiają i przyspieszają pracę każdej Pani Domu.  

Atutem również jest przystępna cena: 45,99 zł. 

Wymiary to: szerokość – 30 cm, wysokość – 20 cm. 

Decyzję pozostawiam jednak Wam:) 

 

Dodaj komentarz