Opinia o portalu PizzaPortal.pl – baza restauracji

Zapraszam wszystkich na wirtualną wycieczkę po portalu PizzaPortal.pl.


Wchodząc na stronę od razu zauważamy super bohatera, który dostarczy nam pizzę lub inne danie, wystarczy tylko wpisać nazwę ulicy. Ta sama ulica może być w różnych miastach, dlatego zwróćcie uwagę na miasto obok. Po wyborze miasta i ulicy ukazuje nam się lista miejsc gastronomicznych gdzie możemy złożyć zamówienie.


Teraz tylko musimy sprawdzić, które restauracje są otwarte. Po wyborze takowej, wystarczy wybrać co chcemy zjeść i udajemy się do kasy. A tam już z górki, wybieramy sposób: odbiór lub dostawa zamówionego posiłku. Następnie wybieramy sposób zapłaty.


Bardzo fajną opcją jest czas dostawy bo możemy określić czas, nie koniecznie na już ale na późniejszą godzinę. Wpisujemy dane i gotowe. Zamówienie przyjęte.

Następnie naszym oczom ukazuje się numer zamówienia oraz odliczanie czasu dostawy.

Muszę zaznaczyć, że czas wyliczonej dostawy dokładnie pokrył się z realnym czasem dostawy. Duży plus!

Jak dla mnie taki portal to duże ułatwienie. W jednym miejscu wiele restauracji. Do tego co ważne, również moje miasto, co niestety nie na każdym portalu jest możliwe. Zazwyczaj są to jakieś większe aglomeracje.

Na głównej stronie możemy również przeczytać opinie użytkowników, ja chętnie takie opinie czytam bo wiadomo klient nasz Pan i musi być zadowolony:)

Przy zamówieniach płacąc kartą płatniczą, masz możliwość zbierania punktów, które później możesz wykorzystać przy zamówieniu. To również uważam za duży walor tego portalu.

Ja osobiście  zrobiłabym trochę porządku na stronie głównej bo panuje na niej lekki chaos. Raczej w tej kwestii nie ma zmiłuj, muszę mieć wszystko poukładane i jasne. Dla mnie na stronie jest za mała czcionka i za mało wyróżnień, tego co jest najistotniejsze.

Plusem jednak jest fakt, że można zamówić w wersji demo. Dla wszystkich amatorów jest to genialnym pomysłem, można sobie poćwiczyć przed samym zamówieniem. Portal ten wyszedł naprzeciw ludziom, którzy nie poruszają się jeszcze pewnie przy zamówieniach on-line. Gratuluję pomysłu.

Spróbujcie i przekonajcie się sami, jakie to proste:)

 

PS.

Jeżeli chodzi o samą pizzę, zamówiłam ją z restauracji Tania Pizza w Sosnowcu i o ile pizza nie była zła, to Pan dostarczający ją to po prostu koszmar. Szkoda, bo to mnie zniechęciło do złożenia kolejnego tam zamówienia. Bądź co bądź dostawca powinien również być kulturalny, bo pracę ma dzięki takim ludziom jak ja- ludziom, którzy tę pizzę zamawiają on-line. To taka mała dygresja, którą proszę nie łączyć z portalem. Oni nie mają wpływu, kto nas obsługuje a jedynie są bazą restauracji.Dodaj komentarz