Deserek z czekoladowymi kwadracikami Granex

Składniki:

  • czekoladowe kwadraciki
  • grecki jogurt
  • truskawka

Przygotowanie:

Do naczynek dajemy jogurt, układamy kwadraciki i dekorujemy połówką truskawki.

Ku mojej radości znów mam możliwość degustowania produkty spożywcze, tym razem są to produkty firmy Granex. Cieszę się, że portal Uroda i Zdrowie, wierzą w mój obiektywizm testowanych produktów:)

Na pierwszy ogień „poszły” kwadraciki ryżowo – pszenne z nadzieniem czekoladowym. Ja osobiście nie przepadam za słodyczami, na ich konsumpcję jak to się mówi muszę „mieć dzień”. Ale pozytywnie zaskoczył mnie ich smak. Może są ciut za słodkie jak dla mnie ale moje dziecko było zachwycone. Kwadraciki są chrupkie a kiedy je zajadasz czujesz rozpływajacą się czekoladę. Najbardziej w postaci słodkiej przekąski smakowało mojemu synkowi a ja nie obawiałam się by je mu podawać. Zapewne z uwagi na ich skład, który nie budził moich podejrzeń.

Najbardziej smakowały mi owe kwadraciki z jogurtem jako składnik deseru. Spróbowałam również z mlekiem, co też smakowo zgrało się znakomicie ze słodyczą kwadracików. Jeżeli nie lubisz rozmiękłych płatków, to polecam najpierw ugotować mleko a dopiero potem dodać kwadraciki, wtedy zajadasz i chrupiesz, a nie masz papki w miseczce. Doskonała przekąska na drugie śniadanie. Idealnie nadaje się do deseru z owocami, jak i z gorzką kawą.

Opakowanie to 200 g czekoladowych kwadracików, które starcza na klika razy. Oczywiście jak nie trzeba się z kimś dzielić:) Myślę, że dla mojego maluszka skuszę się na jeszcze jedną paczkę. Jednym z wielu walorów tego produktu jest fakt, że w swoim składzie posiada błonnik. A jak wiadomo właściwości błonnika są nieocenionym skarbem dla każdej kobiety. Czekolada i błonnik, cóż chcieć więcej Drogie Panie i Panowie. 

Dodaj komentarz